Loading...

Bądź EKO – przejdź na e-fakturę

Zachęcamy Państwa do zmiany sposobu otrzymywania faktur z papierowych na elektroniczne.
Przechodząc z nami na e-fakturę zyskają Państwo:
– oszczędność czasu
– wygodę
– bezpieczeństwo
– świadomość wsparcia eko rozwiązań

Mając na uwadze Państwa wygodę, MWiK Sp. z o.o. udostępnia możliwość odbioru faktur w formie elektronicznej. E-faktura zawiera te same informacje i ma taką samą moc prawną, co faktura papierowa, a ponadto mają Państwo do niej dostęp automatycznie po wystawieniu. Nie do przecenienia jest także aspekt ekologiczny, gdyż wybierając e-fakturę zmniejszamy zużycie papieru i emisję spalin związanych z transportem.

Dodatkowo podpowiadamy, że przydatnym rozwiązaniem umożliwiającym kontrolę dokonywanych płatności jest bezpłatna usługa otrzymywania wiadomości na numer telefonu komórkowego.
Po złożeniu zgody na wykorzystywanie numeru telefonu komórkowego w komunikacji dotyczącej faktur wystawianych przez MWiK Sp. z o.o., otrzymają Państwo sms informujący
o wystawionej fakturze VAT za usługi świadczone przez MWIK Sp. z o.o. oraz sms w przypadku ewentualnego braku opłacenia faktury w terminie płatności.

W celu aktywowania usług wystarczy dostarczyć osobiście, przesłać listem lub przesłać pocztą elektroniczną na e-mail: biuro@mwikostrowiec.pl skan/zdjęcie wypełnionego i podpisanego wniosku na e-fakturę lub sms.

Zgoda Faktury Elektroniczne

Zgoda na wykorzystywanie numeru telefonu

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji